Taubaldis
Norite pasiteirauti?
NAUJIENOS
Naujienų archyvas
2013-11-08
Naujiena
2013-09-19
Paroda "NAMŲ PASAULIS 2013"

Jau tapo tradicija , kad mūsų įmonė kasmetinėje parodoje " Mamų pasaulis " pristato savo naujas baldų kolekcijas. Šiais metais galime pradžiuginti solidžios išvaizdos valgomojo baldų komplektu , kuris puikiai dera su naujo dizaino virtuvės baldais. Apvalus uosinis valgomojo stalas su klasikinio dizaino kėdėmis kuria ypatingą jaukumą , o netradicinis spintelių išdėstymas ir jų funkcionalumas - originalią aplinką.

Taip pat pristatėme ir papildytą miegamojo baldų komplektą " Sapnas - 7 " . Dabar romantiško interjero mėgėjai gali susikurti patogią ir mielą poilsio oazę

2013-01-02
Paroda "RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ"

Praėjusiais metais rugsėjo 17-19 dienomis P.C. MEGA vyko paroda "RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ".

Šioje parodoje mes pristatėme naują svetainės baldų liniją puikia tinkančią tiek nestandartiniam būstui, tiek tradicinio,nuosaikaus interjero mėgėjams. Neįtikėtini medienos, stiklo, odos ir laminato deriniai baldams suteikia šilumos ir dvelkia modernia prabanga.

Šiuos ir kitus mūsų gaminamus baldus galite įsigyti visuose mūsų salonuose.

http://www.taubaldis.lt/lt/kontaktai.htm

Maloniai kviečiame!

2012-01-01
Paroda "NAMŲ PASAULIS 2012"

Šių metų parodoje "Namų pasaulis 2012" mūsų įmonė pristatė naujo dizaino valgomojo, darbo kambario ir miegamojo baldus.

Naujasis miegamojo baldų komplektas papirks klasikinio stiliaus baldų mylėtojus. Tai lengvas, žavus ir romantiškas detalių ir formų žaismas.

Valgomojo komplektas išsiskiria masyviu ir prabangiu stalu, apsuptu naujo dizaino elegantiškomis valgomojo kėdėmis.

O kaip gi be solidaus darbo kambario? Uosio masyvo darbo stalas ir knygų spinta sukurs jaukią ir patogią aplinką darbui.

2011-01-01
Paroda "NAMŲ PASAULIS 2011"

Rekordinėje dalyvių skaičiumi parodoje "Namų pasaulis 2011" UAB "Taubaldis" pristatė Provanso stiliaus virtuvės baldų komplektą.

Šiltas ir jaukus Provanso stiliaus žavesys atspindėtas švelnios spalvos uosio masyvo fasadų sendinime patina. Virtuvę puošia šiam stiliui būdinga indauja, dekoratyvinės ažūrinės durelės ir rankų darbo dekoratyvinės apdailos detalės.

Didelio parodos lankytojų dėmesio ir susižavėjimo sulaukė apvalintos baldų durelės, kurios suteikia dar daugiau galimybių suprojektuoti ir pagaminti funkcionalius virtuvės baldus.

Išsirinkti sau tinkančius baldus galite mūsų salonuose http://www.taubaldis.lt/lt/kontaktai.htm

2010-03-29
Paroda "NAMŲ PASAULIS 2010"

Šių metų kovo 24-27 dienomis Aušros g.42 D(futbolo ir LKKA), Kaune, vyko paroda "Namų pasaulis 2010".

Šioje parodoje mes pristatėme savo naujus gaminius, virtuvės baldų komplektą Tauras-5, kėdę Miglė-8, stalą Rokas-33 ir miegamojo baldų komplektą Sapnas-3.

Jei nebuvo galimybės apsilankyti parodoje, šiuos ir kitus baldus galite įvertinti ir įsigyti adresu- Savanorių pr.280, Kaunas PC Anūkėlis 2-a.

Maloniai kviečiame.

Norite pasiteirauti?
Grįžti į viršų