Norite pasiteirauti?
APIE MUS

UAB “Taubaldis” yra individualius korpusinius baldus gaminanti įmonė Lietuvoje. Įmonė šią veiklą vykdo jau daugiau nei 20 metų. Baldų gamyboje naudojame – masyvo medieną, natūralią medžio faneruotę ir LMDP plokštę. Baldams naudojamą natūralią medieną, nuo rąstų pjovimo iki galutinio individualaus gaminio – apdirbame patys. Todėl pasinaudodami savo sukaupta darbo patirtimi galime garantuoti mūsų klientams gaminių kokybę. Savo gaminiams teikiame 18 mėnesių garantiją.

Turime labai platų gaminių asortimentą. Gaminame įvairius stalus, kėdes, baro kėdes ir kėdutes, suolus, virtuvinius kampus, komodas ir spintas. Visi šie paminėti baldai gali būti pritaikyti prie Jūsų interjero spalvų, ar turimos erdvės matmenų. Taip pat pagal individualius projektus gaminame virtuvės, miegamojo, svetainės, jaunuolio, vonios ir prieškambario baldus.

Esame labai lanksti įmonė savo klientų atžvilgiui – įsiklausome į kiekvieno kliento norus bei stengiamės patenkinti visus lūkesčius. Nuolat investuojame į gamybos proceso bei technologijų vystymą, personalo kvalifikacijos kėlimą. Remdamiesi turima įrengimų gausa bei profesionalios komandos dėka galime sukurti ne tik aukštos kokybės gaminį, bet ir sukurti jam unikalius dizaino sprendimus. Visi mūsų gaminiai yra gaminami pagal kiekvieno kliento norus bei turimą erdvę konkrečiam baldui.

Baldų gamybą vykdome Tauragės rajone. Visus mūsų gaminius galite apžiūrėti mūsų baldų salonuose – Kaune (PC Senukai, baldų centras II aukštas. Draugystės g. 8C), Vilniuje (PC Skraja. Naugarduko g. 55A) ir Alytuje (PC Marius. Naujoji g. 50). Savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Atvykstame išmatuoti Jūsų patalpas, paruošiame individualius brėžinius. Taip pat užsiimame baldų transportavimo ir montavimo paslaugomis. Baldais prekiaujame ir išsimokėtinai.

 

Norite pasiteirauti?
Grįžti į viršų